İletişim
+90542 614 1998
#demireldekorasyonankara

Kurumsal

Demirel Dekorasyon Ankara

Demirel Dekorasyon 2017 yılından itibaren Ankara ve tüm ilçelerinde anahtar teslim komple ev tadilatı ve dekorasyon, karot, mutfak tadilatı ve dolapları, banyo tadilatı ve dolaplarıi, boya, badana, cam balkon, sineklik, çelik kapı, pimapen ve tesisat hizmetleri vermektedir. İnşaat ve dekorasyon alanında tüm ürün gruplarına tecrübeli ustaları ile hizmetlerini sunmaktadır. Hayallerinizdeki ev dekorasyonu için anahtar teslim ev, daire, villa, ofis, mutfak ve banyo tadilatı, alçı ve boya hizmetleri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Demirel Dekorasyon Hakkımızda

Hakkımızda

Mimarinin çağdaş tasarım ve malzeme beklentisini, özenli detay çözümleri ve etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışımız vardır.

Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunuyoruz.

İlkelerimiz

Başlıca ilkelerimiz; güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. "Maksimum Hizmet-Minimum Fiyat" ilkesiyle hizmet sunmaktan ve sizleri "Doğru Tercih"i yaparak bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz.

Demirel Dekorasyon, sektöründe lider bir firma olmayı benimser. Firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinir.

Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

KurumsalDemirel DekorasyonÇayyolu, Konutkent 1 Mahallesi, 3002. Sk. No:18, 06810 Çankaya Ankara
+90542 614 1998